اخبارپابجی

پابجی موبایل: لیگ برتر چین PEL با لوگوی جدید قبل از فصل 2023 تغییر نام داد

در 9 فوریه، افتتاحیه فصل جدید لیگ نخبگان صلح بان (PEL) قرار است برگزار شود. The Peacekeeper Elite League (PEL) بالاترین سطح لیگ حرفه ای در چین برای بازی Peacekeeper Elite است که یک تغییر نام تجاری چینی از PUBG Mobile است. معتبرترین لیگ چین، PEL با تغییر نام تجاری و با لوگوی جدید برای فصل بهار 2023 باز خواهد گشت.

امسال، Peacekeeper Elite League (PEL)، که بزرگترین لیگ امتیازدهی شده برای هر بازی موبایل در چین است، بازگشت خود را با ظاهری جدید به رخ خواهد کشید. لوگوی مسابقات به روز شده است تا دارای طرح رنگ قرمز و مشکی باشد. جامعه به عنوان یک کل، و همچنین طرفداران و حامیان، از لوگوی جدید کاملا راضی هستند.

PEL 2023 قرار است برای یافتن قهرمانان جدید چین آغاز شود

نسخه امسال لیگ نخبگان صلح‌بان (PEL) از دو فصل تشکیل می‌شود که به صورت متوالی در کل سال اجرا می‌شود و در مجموع شش ماه طول می‌کشد. تمامی مسابقات لیگ به صورت آفلاین در چنگدو چین برگزار می شود. این لیگ به عنوان پایه ای برای مسابقات بعدی مانند PMWI، PMGC، بازی های آسیایی و قهرمانی جهان عمل خواهد کرد.

تصویری از PEL

در این لیگ نام های بزرگی مانند 4 Angry Men، J Team، JD Esports، Nova Esports، Wolves Esports، Regans Gaming و بسیاری دیگر حضور دارند. دور نهایی لیگ نخبگان صلح بان (PEL) از 19 آوریل تا 22 آوریل سال جاری برگزار می شود. مقدار پولی که در مسابقات امسال به دست خواهد آمد هنوز فاش نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال تلگرام ما : @gamesmodernir