اخبارماینکرافت

آپدیت ماینکرافت 1.20 باستان شناسی خواهد بود

ماینکرافت برای مدت طولانی به دلیل ایجاد آزادی خلاقانه برای بازیکنان خود و معرفی آپدیت های جذاب برای مدت طولانی بسیار محبوب بوده است. بار دیگر، برای خوشحالی طرفداران، ماینکرافت تأیید کرده است که آپدیت جدیدی در راه است. ویژگی باستان شناسی که به شدت مورد بحث قرار گرفته است به زودی با آپدیت ماینکرافت 1.20 ارائه خواهد شد.

حفاری مناطق جدید سایت با ویژگی باستان شناسی

این آپدیت برای اولین بار در رویداد سالانه Minecraft Live در اکتبر 2022 اعلام شد، اگرچه هیچ جزئیاتی از ویژگی حفاری و غواصی فاش نشد. طرفداران ماینکرافت ممکن است به یاد داشته باشند که بحث درباره این ویژگی برای اولین بار در Minecraft Live 2020 انجام شد، جایی که آنها همچنین در مورد آپدیت Cliffs and Caves صحبت کرده بودند.

حالا انتظار بالاخره مثمر ثمر است. بازیکنان ماینکرافت می توانند مسیر شغلی جدید خود را در بازی به عنوان باستان شناس ماینکرافت پس از آپدیت زنده داشته باشند. معابد و صحراها را کاوش کنید، یک نقشه جدید زیبا یا مکانی پیدا کنید که در آن چیز مشکوکی وجود دارد، و وظایف بیل زدن خود را انجام دهید!

عکسی از آپدیت باستان شناسی

چیزی که جدید است، بلاکی به نام شن مشکوک است که معدنچی ها باید مراقب آن باشند. برای کمک به بازیکنان با آن، ابزار جدیدی به نام براش(Brush) به شما کمک می کند تا بدبختی را که ماسه مشکوک است را از بین ببرید. پس از انجام این کار، بازیکنان می‌توانند هر چیزی را که در آن پنهان شده است استخراج کنند، از تکه‌های سفال که می‌توانند در یک گلدان قرار داده شوند تا اشیاء دیگر، که پس از آپدیت به‌طور زنده شاهد آن‌ها خواهیم بود.ماینکرافت تأیید کرده است که ویژگی های بیشتر آپدیت 1.20 بعداً فاش خواهد شد.

آنها همچنین موارد بیشتری را با پیشرفت توسعه ویژگی باستان شناسی اضافه می کنند. از آنجایی که تاریخ انتشار هنوز تایید نشده است، بازیکنان منتظر چیزی هستند که در راه است.

نظر شما در مورد آپدیت ماینکرافت 1.20 و ویژگی Archaeology چیست؟ در نظرات پایین به ما اطلاع دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال تلگرام ما : @gamesmodernir