اخبار

رویداد عاشقانه شگفت انگیز Mobile Legends: نمای کلی، پوسته ها و موارد دیگر

با نزدیک شدن به تاریخ 14(25 بهمن) فوریه و قلب ها و لحظات عشق بر بازیه ما می گذرد. به مناسبت روز ولنتاین، Mobile Legends با یک جفت اسکین وارد شده است. این رویداد نه تنها شامل دو اسکین عالی است، بلکه شامل یک آواتار رایگان نیز می شود. برای به دست آوردن این موارد، بازیکنان باید برخی از وظایف و ماموریت ها را انجام دهند و ما اینجاییم که شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. بنابراین بدون هیچ مقدمه ای، اجازه دهید به بخش رویداد عاشقانه شگفت انگیز در Mobile Legends نگاهی بیندازیم.

رویداد عاشقانه شگفت انگیز Mobile Legends: بررسی اجمالی : این رویداد بازیکنان را به سوی آواتار رایگان ولنتاین هدایت می کند. یک نفر برای دریافت این اواتار با هزینه صفر به 30 “شکلات عشقی” نیاز دارد. ابتدا به بخش رویدادها بروید و “Wondrous Romance” را باز کنید. بازیکنان متوجه خواهند شد که یک رویداد در حال انجام مستلزم جمع آوری جعبه هایی به نام “Love chocolate” است. می توان آن را به دو صورت روی هم قرار داد.

عکس مربوط به رویداد.

رویداد عاشقانه شگفت انگیز Mobile Legends: پوسته های روز ولنتاین : توسعه دهندگان قبلاً بحث کرده اند که Mobile Legends: Bang Bang دو پوسته را در 14 فوریه 2023(۲۵ بهمن) عرضه می کند. این دو پوسته عبارتند از: Heart Aflame برای Claude و Heart Afloat برای Fanny. این دو پوست بدون شک با جلوه مهارتی چشم نواز خود زیبا هستند. پوست Claude قلب شعله ور است. پوست Claude به طور خاص برای سبک بازی او طراحی شده است. کلود یک قهرمان اواخر بازی است و به راحتی با ترکیب های خود از حریفان پیشی می گیرد. در نتیجه، توسعه دهندگان پوست را به رنگ قرمز و نارنجی قابل توجهی درآوردند، به این معنی که کلود می تواند دشمنان را در سرزمین سحر به آتش بکشد. The Art of Thievery، Battle Mirror Image و Blazing Duet همگی جلوه ای درخشان با شکل قلب دارند. اگر یکی از افراد اصلی Claude باشد، این پوست کاملاً ضروری است. بر اساس شوخ طبعی Claude و ویژگی های ریسک پذیر او، Heart Aflame کاملاً برای او مناسب است.

پوست شناور Fanny’s Heart : پوست فانی نشان دهنده زیبایی آرام روز ولنتاین است. توسعه دهندگان او را با رنگ صورتی درخشان و آبی تسکین دهنده رنگ آمیزی کرده اند تا در عین حال که در نبرد آرام می ماند، مرگبار بودن یک خانم را نشان دهد. به دلیل اثر بازیگری مهارتی او، وقتی فانی از کابل های فولادی خود برای سفر روی نقشه استفاده می کند، می توانیم بگوییم که “عشق در هواست”. جدای از آن، اگر بازیکن طرفدار اصلی باشد، پس خرج کردن روی این پوست باعث پشیمانی آنها نخواهد شد. بازیکنان قطعا می توانند آن را دنبال کنند.

چگونه می توان پوسته ها را از رویداد عاشقانه شگفت انگیز Mobile Legends دریافت کرد:

هر پوستی هزینه های 849 الماس را هزینه می کند، اما در هفته راه اندازی، بازیکنان 30٪ در هر پوستی به صورت مسطح می گیرند. بنابراین، اگر بازیکنان بخواهند آن را دریافت کنند، 14 فوریه 2023 زمان زیادی برای انجام این کار است. بازیکنان می توانند آن را به یک دوست عزیز بدهند تا نشان دهند که چقدر آنها را دوست دارند یا دوستتان به شما این هدیه رو بدهد برای ابراز علاقه به شما.

یک دیدگاه

  1. بهترین رسانه گیمینگی که تازه شروع به کار کرده و خبر هارو سریع پوشش میده ، عالی بود همینطوری به کارت ادامه بده ❤️❤️❤️🔥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال تلگرام ما : @gamesmodernir