اخبارکلش آف کلنزکلش رویال

تغیرات امنیتی جدید سوپر سل آیدی

تغییر آدرس ایمیل SCID(مخفف سوپر سل آیدی) هنگامی که آدرس ایمیل مرتبط با حساب SCID خود را تغییر می دهید، باید یک کد تأیید وارد کنید که به آدرس ایمیل ثبت شده فعلی ارسال می شود. بخش فوق‌العاده این ویژگی این است که تغییر آدرس ایمیل ثبت‌شده شما، همه بازی‌های ما را که به ID Supercell شما متصل شده‌اند، به‌روزرسانی می‌کند.

ویژگی جدید حفاظت از حساب:

اکنون یک ویژگی امنیتی جدید به حساب SCID شما اضافه شده است. فعال کردن این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از حساب خود در برابر بازیابی یا “فیشینگ” توسط طرف های مخرب محافظت کنید. چگونه ویژگی محافظت از حساب حساب شما را ایمن می‌کند به این صورت است که از هر کسی که حساب شما را بازیابی می‌کند می‌خواهد کدهایی را که فقط شما می‌توانید در تلفن یا کدهای بازیابی خود دریافت کنید ارائه کند. فعال کردن حفاظت از حساب برای استفاده از ویژگی جدید حفاظت از حساب، به موارد زیر نیاز دارید:

یک شماره تلفن فعال که می توانید به آن دسترسی داشته باشید و می توانید پیام های SMS را دریافت کنید.

یک مکان امن پشتیبان برای ذخیره کدهای بازیابی پشتیبان اضافی در صورت از دست دادن دسترسی به تلفن یا گم کردن خود تلفن.

می‌توانید ویژگی حفاظت از حساب را در بازی در تنظیمات فعال کنید و سپس روی «Supercell ID» ضربه بزنید. دستورالعمل های روی صفحه شما را از طریق فرآیند فعال کردن ویژگی محافظت راهنمایی می کند. پس از فعال شدن Account Protection، نمی توان آن را غیرفعال کرد.

کدهای بازیابی پشتیبان:

اگر دسترسی به شماره تلفن ثبت شده در حساب SCID خود را از دست بدهید، چه کار می کنید؟ ما می دانیم که تغییر دستگاه تلفن همراه شما بخشی از زندگی است، چه به طور تصادفی آسیب ببیند، چه در اتوبوس رها شوید یا به سادگی یک دستگاه جدید تهیه کنید. هنگامی که ویژگی حفاظت از حساب را فعال می کنید، توانایی ایجاد یک کد بازیابی پشتیبان را خواهید داشت. این کد فقط برای زمانی است که دسترسی به شماره تلفن خود را از دست بدهید و نتوانید کد تأیید پیامک را بازیابی کنید. می توانید از این کد پشتیبان استفاده کنید. ما به شدت توصیه می کنیم این کد را در جایی امن ذخیره کنید. هر کد بازیابی پشتیبان فقط یک بار قابل استفاده است، اگرچه همیشه می توانید یک کد بازیابی پشتیبان جدید ایجاد کنید. توجه: اگر دسترسی به شماره و آدرس ایمیل ثبت شده در حساب SCID خود را از دست بدهید و کد بازیابی پشتیبان را گم کنید، نمی توانید حساب خود را بازیابی کنید. به‌علاوه، اگر در گذشته اطلاعات حساب یا حساب خود را با شخص دیگری به اشتراک گذاشته‌اید، پشتیبانی نمی‌تواند برای اختلافات بین افراد مختلف که سعی در فعال کردن «حفاظت حساب» در یک حساب واحد دارند، کمک کند.

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال تلگرام ما : @gamesmodernir