اخبارکلش آف کلنزکلش رویال

سوپرسل در سال 2022(سال قبل میلادی یا ماه) پیش 1.90 میلیارد دلار درآمد داشت و CEO(مخفف مدیر عامل) از 5 بازی جدید در حال توسعه رونمایی کرد:

سوپرسل در وبلاگ سالانه خود برخی از آمار درآمد خود را به همراه پیشرفت فعلی و بازی های جدیدی که در حال توسعه هستند منتشر کرده است. مدیرعامل سوپرسل گیمز، ایلکا پانانن، فاش کرده است که این شرکت 1.90 میلیارد دلار (1.77 میلیارد یورو) از نظر درآمد برای سال 2022 به دست آورده است. در کنار آن، چند موضوع دیگر نیز مورد بررسی قرار گرفته است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

درآمد نسبت به سال قبل اندکی کاهش یافته است: همانطور که قبلا ذکر شد، درآمد سوپرسل در سال 2022 1.90 میلیارد دلار است. ممکن است هنوز مقدار زیادی باشد، اما Ilkka تأیید کرده است که درآمد نسبت به سال مالی 2021 6 درصد کاهش یافته است.

Ilkka

EBITDA (درآمد قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک) 678 میلیون دلار (632 میلیون یورو) است که کاهش شدید 14 درصدی دارد. در مجموع 141 میلیون دلار (132 میلیون یورو) تنها برای مالیات شرکت ها پرداخت شده است. حذف بازی ها از روسیه و بلاروس در نتیجه تحریم های مستمر اتحادیه اروپا(به دلیل حمله روسیه به اوکراین) و کشورهای غربی یکی از دلایل ضربه مالی بود. طبق گفته Newzoo(منابع خبری)، بازار تلفن همراه نیز به طور کلی کاهش 6.5 درصدی را تجربه کرد، بنابراین این نیز کمکی نکرد. از نظر درآمد عناوین فردی، کلش آف کلنز بیش از 10 میلیارد دلار درآمد مادام العمر داشته است، در حالی که هی دی از 2 میلیارد دلار فراتر نرفته است.

با ادامه پیشرفت، بازی های بیشتری در حال توسعه هستند:

در استودیوی اصلی و بزرگ سوپرسل، پنج بازی دیگر در حال توسعه هستند. Squad Busters یکی از آنهاست که اکنون در نسخه‌ی بتا در دسترس عام قرار دارد.

چند سال پیش، آنها سه عنوان در حال توسعه را اعلام کردند که یکی از آنها متوقف شده است. بقیه بازی ها هنوز فاش نشده اند. تمایل به انتشار بازی‌های جدید نیز در این وبلاگ ذکر شده است، زیرا سوپرسل به خود یادآوری می‌کند که جدیدترین نسخه و در عین حال بسیار قدیمی خود، Brawl Stars، که در 12 دسامبر 2018 منتشر شده است. این ممکن است در آینده نزدیک تغییر کند. آنها قصد دارند موتور داخلی خود را بهبود بخشند و گسترش دهند، احتمالاً به اندازه کافی خوب برای رقابت با موتورهای شخص ثالث. قدرت مالی سوپرسل باعث می شود شرکت سرمایه گذاری های بزرگی در آینده انجام دهد و واقعا آینده نگر باشند. سوپرسل به لطف محیط تیمی متنوع و سرمایه گذاری در استودیوهای جدید قول داده است که امسال بهتر به کار خود ادامه دهد و همه ما امیدواریم که این کار را انجام دهند. نظر شما در مورد کسب درآمد 1.90 میلیارد دلاری سوپرسل در سال 2022 چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما بگید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال تلگرام ما : @gamesmodernir