اخبارپابجی

پابجی موبایل اولین برنامه مشارکت الکترونیکی خود را اعلام کرد

عکس مربوط به Pubg Mobile Esports

برنامه مشارکت پابجی موبایل، که به تیم های حرفه ای در افزایش رقابت، محبوبیت و کمک به اکوسیستم PUBG Mobile Esports کمک می کند، به طور رسمی توسط پابجی موبایل به عنوان اولین برنامه مشارکت الکترونیکی آن اعلام شد.

با PMSL SEA، ابتکار عمل در آسیای جنوب شرقی آغاز خواهد شد. این دوره جدید در PUBG Mobile Esports به دلیل مکان های تضمین شده برای PMPL و PMSL SEA برای تیم ها و تماشاگران مفید خواهد بود. فصل بهار PMSL SEA در ماه مارس آغاز می شود، در حالی که فصل پاییز در ماه آگوست آغاز می شود.

برنامه مشارکت موبایل PUBG به رشد اکوسیستم ورزش های الکترونیکی پابجی موبایل در هر منطقه ادامه خواهد داد.

PMSL بهترین تیم‌های حرفه‌ای را در هر منطقه گرد هم می‌آورد و چشم‌انداز شغلی را برای ورزشکاران گسترش می‌دهد و فعالیت‌های هیجان‌انگیزتری را برای طرفداران فراهم می‌کند. تیم‌هایی که برای PMSL ثبت‌نام می‌کنند، با هم به عنوان شرکای رسمی پابجی موبایل توسعه می‌یابند و بیشتر در معرض دید طرفداران قرار می‌گیرند و عملکرد رقابتی آن‌ها را بهبود می‌بخشند. امتیازات تضمین شده در منطقه PMPL و PMSL خاص یک تیم یکی دیگر از مزایای مشارکت لیگ است.

برنامه مشارکت پابجی موبایل به گسترش محیط ورزش های الکترونیکی هر منطقه و پیشرفت pubg mobile esport از طریق همکاری نزدیک بین تیم های شریک، پابجی موبایل و شرکای لیگ ادامه خواهد داد.

عکس مربوط به Pubg Mobile Esports

با افزودن به گذشته درخشان خود به عنوان اولین منطقه میزبان PMPL و برجستگی ورزش های الکترونیکی در این منطقه، جایی که تقریباً دو سوم گیمرها در آسیای جنوب شرقی بزرگ در ورزش های الکترونیکی شرکت می کنند، آسیای جنوب شرقی اکنون میزبان لیگ PMSL خواهد بود. PMSL SEA جای مسابقات قهرمانی PMPL SEA را به عنوان بخش برتر PMPL خواهد گرفت.

تیم‌های برتر PMPL و PMSL به مسابقات جهانی پابجی موبایل در آن سال ارتقا خواهند یافت.

تعیین سطح. هر سال یک فصل بهار و یک فصل پاییز وجود خواهد داشت. تیم‌های برتر بر اساس عملکردشان در هر دو فصل PMPL و PMSL به مسابقات قهرمانی جهانی موبایل PUBG (PMGC) ارتقا خواهند یافت.

عکس مربوط به Pubg Mobile Esports

جیمز یانگ، مدیر PUBG Mobile Esports گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این فصل جدید را در PUBG Mobile Esports با راه‌اندازی برنامه مشارکت پابجی موبایل آغاز کنیم. ما تیم‌های شگفت‌انگیزی در سرتاسر جهان داریم که بخش بزرگی از موفقیت‌های پابجی موبایل بوده‌اند و اکنون این فرصت را داریم که حتی نزدیک‌تر با آنها کار کنیم. از طریق برنامه مشارکت و PMSL مربوطه، تیم‌ها، بازیکنان و هواداران تجربه بسیار بهبود یافته‌ای خواهند داشت زیرا فرصت‌هایی که تیم‌های حرفه‌ای می‌توانند ارائه کنند همچنان در حال رشد هستند.

طرفداران با تمام این تنظیمات نیازی به انتظار طولانی برای اقدام PMPL نخواهند داشت، زیرا PMPL SEA در 15 فوریه آغاز می شود! این چهارشنبه آغاز فصل بهار منطقه ای برای تیم هایی از اندونزی، ویتنام، تایلند، مالزی، و SEA Wild Card (فیلیپین، میانمار، کامبوج و سنگاپور) است، زیرا آنها برای کسب جایگاه در لیگ آینده PMSL SEA رقابت می کنند. .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال تلگرام ما : @gamesmodernir