اخبارکالاف دیوتیمقاله

کالاف دیوتی موبایل فصل دوم 2023 heavy metal اسکین ها مپ ها و موارد دیگر.

فصل دوم 2023 برای Call of Duty: Mobile، فصل 2: ​​Heavy Metal، به بازیکنان اجازه می‌دهد سال نو را با هست و حال جدیدی جشن بگیرند. حالت‌های جدید چند نفره و بتل رویال، و همچنین روش‌های کاملاً جدید برای برنده شدن و انگیزه‌های جمع‌آوری، در فصل دوم سال به COD Mobile اضافه می‌شود

کالاف دیوتی موبایل فصل 2 2023 Heavy Metal به روز رسانی: نکات کلیدی و بتل پس جدید:

بتل پس Heavy Metal شامل آیتم‌های رایگان و ممتاز، از جمله اسکین های اپراتور جدید، اسکین های سلاح، کالینگ کارد و موارد دیگر است.تایر های رایگان Battle Pass تفنگ تهاجمی کاملاً جدید Maddox را که در Call of Duty: Black Ops 4 عرضه شد و می‌توانید در Battle Pass Tier 21 خریداری کنید، در دست بگیرید. و از یک خشاب طولانی لذت ببرید.

علاوه بر این، در Tier 14، می توانید Perk – Unit Support را به دست آورید، که به شما برای پیشرفت به سمت Killstreak بعدی و مهارت اپراتور برای هر بازیکن دشمنی که توسط یکی از اعضای تیم شما حذف می شود، اعطا می کند. بسیاری از کاموها، نقشه های سلاح و DR-H – Deadman’s Hand در ردیف 50 برخی دیگر از ویژگی های بخش رایگان بتل پس هستند. تایرهای پریمیوم بتل پس: برای دسترسی به تمام مطالب جریان Heavy Metal، Premium Pass را بخرید. پوسته‌های اپراتور را با موضوعی پسا آخرالزمانی(اتفاقاتی که بعد از رخ میدهد آخرالزمان میگویند) ، مانند The Marshall، Deadman، Domino—Techniques Intimidation و Beck—Spray Paint به دست آورید.برای نابود کردن کردن دشمنان خود از طرح‌های اولیه سلاح‌های درجه برتر مانند QXR — DEAD-54، HBra3 — Steel Carnage، SP-R 208 — Wild West و Koshka — Ironclad Enforcer استفاده کنید. Maddox – Aerodynamic Blueprint، که شامل سلاح رایگان کاملاً جدید برای فصل 2 می‌شود، نیز برای خرید آماده است.

مزایای اشتراک Battle Pass: با دریافت اشتراک Battle Pass، می توانید به نیروهای زمینی بپیوندید. دسترسی کامل به Battle Pass و همچنین چیزهای اضافی در هر فصل، افزایش 10 درصدی Player و Weapon XP و چند تخفیف 10 برابری برای زدن کریت ها خواهید داشت. Rytec AMR – Hell Bound Weapon Blueprint، کوله پشتی 2 – Ebony Commander و Wraith – Death Metal Operator Skin از جمله جوایز فصل 2 نیروی زمینی هستند.

کالاف دیوتی فصل 2 2023: به روز رسانی های حالت های مولتی پلیر و نقشه جدید:

دیزل: مپ دیزل که برای اولین بار Call of Duty: Black Ops Cold War ظاهر شد، بازیکنان را به یک پمپ بنزین مخروبه که در یک محیط بیابانی وحشی قرار دارد منتقل می کند. نبرد پی در پی بین بازیکنان برای برد که به مدت طولانی در زد و خوردهای نزدیک درون مپی جذاب است. Goliath Clash!: به عنوان یک جالوت وارد مسابقه شوید و در یک حالت دامنیشن با دیگر ماشین‌ها مبارزه کنید، جایی که بازیکنان بر سر سه نقطه و برای گرفتن آن روی نقشه مبارزه می‌کنند. گرفتن یک امتیاز باعث کاهش باتری می شود که بازیکنان می توانند آن را جمع آوری کنند تا توانایی های جالوت خود را ارتقا دهند. دهید و با ارتقاء قدرت آبی قرمز و نقره ای جالوت خود را بهبود بخشید و علاقه مندان زیر را ارائه می دهد: آبی: یک سلاح Melee با آسیب بهبود یافته و یک مهارت اسلاید جدید همراه با سرعت حرکت سریعتر دریافت کنید. قرمز: تصفیه‌کننده را تجهیز کنید، به علاوه سلامتی را تقویت کنید و تمام آسیب‌های وارده را کاهش دهید. نقره ای: به دست آوردن قدرت شلیک افزایش یافته همراه با آسیب و افزایش سلامتی. کنترل آشوب: این نوع از کنترل محدودیتی برای تعداد زندگی در دسترس برای هر تیم ندارد و به سبک بازی بسیار تهاجمی‌تر اجازه می‌دهد که ریسک کردن و بازی‌های بزرگ را جذاب می‌سازد. کالاف دیوتی فصل 2 2023: به‌روزرسانی‌های بتل رویال حالت های جدید: از کلاس جدید Ravager Launcher برای تقویت توانایی های رزمی خود استفاده کنید. یک Sentry Turret را با محدودیت زمانی مستقر کنید که به طور خودکار با استفاده از توانایی پایه کلاس به دشمنان اطراف حمله می کند. Sentry Turret می تواند روی وسایل نقلیه قفل شود و در صورت ارتقاء، موشک هایی با آسیب زیاد شلیک کند. هنگام استقرار، به خاطر داشته باشید که این برجک ها ممکن است آسیب ببینند و در کجا باید نسبت به مخالفان قرار گیرند.

چالش های فصلی جدید و رویدادهای ویژه در COD موبایل فصل 2 2023 چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید برای هوی متال به Battle Pass XP، اسکین های اپراتور، اسکین های سلاح و غیره اهدا می‌شود. به عنوان یکی از جوایز فصل 2، یک اسکین جدید نارنجک انداز دریافت کنید. نارنجک انداز را به M4 اضافه کنید تا یک حمله جایگزین قدرتمند که برای پاکسازی نقاط عینی و جابجایی گروه های مخالف ایده آل است. برای اطلاعات بیشتر، از جمله جوایز ماموریت روزانه و کالاهایی که ممکن است در ورود ماهانه جدید به دست آورید، برگه رویدادهای درون بازی در طول فصل را بررسی کنید. رویداد مضمون جدید: دعوا بر سر طلای سیاه(همون نفت خودمون) کارهای روزانه را در بتل رویال و چند نفره انجام دهید تا به استخراج سوخت مورد نیاز برای حفظ عملیات خود کمک کنید. در طول رویداد، حفاری برای بنزین بیشتر ادامه دهید تا در مسیر پاداش پیش بروید. برای دسترسی به بهترین رویدادها، مانند S36 – Vengeful Clucks و Captain Park – Party Camo، ماموریت روزانه خود را کامل کنید. مدت زمان محدودی بلیط فروشی تا 12 مارس باز خواهد بود بلیط‌های زمان محدود (LTT) را دریافت کنید، که از فصل 1 منتقل می‌شود، به عنوان جایزه برای به پایان رساندن رویدادهای فصلی مختلف و برای شکست دادن دشمنان در بتل رویال. با استفاده از بلیط‌های خود، می‌توانید پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های سلاح و موارد دیگر را از فروشگاه LTT خریداری کنید. قبل از 12 مارس، آن بلیت‌ها را دریافت کنید و جوایز بیشتری را باز کنید زیرا این آخرین روز فروشگاه LTT است. به روز رسانی فروشگاه: قرعه کشی شخصیت های افسانه ای جدید: Nyx – Starstruck: قاتل مخفی شرکت اهویت ستاره پاپ خود برای سفر به اتلز و از بین بردن جهان و اهداف استفاده می کند. همراه با دیگر آیتم‌های مضمون در Draw، HS0405 محبوب Nyx است – Songstress Blueprint، که هنگام اجرای روی صحنه به عنوان یک آلت موسیقی دو چندان می‌شود. سایر قرعه کشی های ارائه شده در فصل 2 عبارتند از: دمیر – طلسم تاریک: دمیر تاریک و مرموز به دنیای مزدور با هویت جدیدی بر اساس کشف اخیرش در جادو پیوسته است. با کارت‌های افسانه‌ای به سبک استیمپانک – Mystic Cards، که در قرعه‌کشی نیز موجود است، وارد نبرد شوید. سوفیا – تپه شنی: شاگرد سابق ماکاروف مجهز به Fennec Legendary – Corrupted Light، نمونه اولیه طرح اولیه ای که در هنگام خروج از محوطه ماکاروف به دست آورد و همچنین در قرعه کشی موجود است، وارد نبرد می شود. Killgore — Vengeful Flames: تا زمانی که دستمزد خوب باشد و اهداف او چالش برانگیز باشند، کیلگور این کار را بر عهده خواهد گرفت. او برای هیجان جنگ زندگی می کند و از تجربیات خود برای ساختن آهنگ هایی استفاده می کند که واقعیت های جنگ، بوی مرگ و فریادهای مغلوب ها را بیان می کند. با Legendary M4 – Iron Song، یک Blueprint به شکل گیتار که یادآور پر زرق و برق ترین گروه های متال است، خرد کنید. Battle Pass Vault: فصل 2 Battle Pass Vault را با دسترسی به Spurned and Burned، شامل Epic Operator Skins Morte — Conciliatore، Scarlett Rhodes — Carmine، Alex — Bounty Hunter و Scylla — Dusted گسترش می دهد. طرح‌هایی را که از دست داده‌اید به دست آورید، مانند M4 — Spurred، Razorback — Stirrup، AGR 556 — Western Crown، و RUS-79U — Wretched.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
کانال تلگرام ما : @gamesmodernir